Kariéra

Jsme česká firma sídlící v Kroměříži s více jak 25 letou tradicí. Zabýváme se vývojem a výrobou elektronických výrobků pro automobilový a letecký průmyslu. Soustředíme se na vývoj zaměřený na vysokou kvalitu a opřený o know-how. Zkušenosti jsme poctivě nabrali za celou dobu našeho působení nejen na českém, ale i zahraničním trhu.

Společnost AEV spol. s r.o. nabízí pracovní příležitosti a rozvoj kariéry v široké škále profesí na různých úrovních odbornosti.

Vaše dotazy zodpovíme na telefonních číslech

p. Lehkoživová - 731 616 390, 573 500 082

Písemné žádosti se strukturovaným životopisem můžete zasílat
- na e-mail: lehkozivova@aev.cz.
- nebo využijte formulář níže.

Vždy vás budeme kontaktovat a domluvíme další podrobnosti

Náplň práce:
ruční a mechanická montáž součástek a dílců, manipulace se součástkami a dílci, obsluha poloautomatického testování, značení dílců apod. – vše dle technicko-výrobní dokumentace.

Požadujeme:
- střední vzdělání (vyučen) obor elektromechanika výhodou, ale ne podmínkou,
- praxe ve výrobně-montážních firmách výhodou, ale ne podmínkou, zaučení provádíme v rámci zácvikového programu.
- manuální zručnost, dobrý zrak, kvalitu, požadovaný výkon, spolehlivou docházku, loajalitu k firmě
- plný úvazek 7,5 hod. denně ve dvousměnném provozu

Nabízíme:
- zázemí stabilní tuzemské firmy a pěkné pracovní prostředí
- počáteční pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení a zákonného přechodu na dobu neurčitou
- mzdu odpovídající výkonu v úkolové normě a 100% kvalitě (orientačně od 93,- do 112,- Kč za hodinu)
- příspěvek na stravování 75%, 5 dnů indispozičního volna ročně a jiné zaměstnanecké výhody a bonusy

vizuální kontrola zapájených dílců, ruční pájení mikropájedlem, manipulace se součástkami a dílci apod.. – vše dle technicko-výrobní dokumentace.

Požadujeme:
- znalost ručního pájení, manuální zručnost, dobrý zrak, kvalitu, požadovaný výkon, spolehlivou docházku, loajalitu k firmě

Nabízíme:
- mzdu odpovídající výkonu v úkolové normě a 100% kvalitě (orientačně od 103,- do 123,- Kč za hodinu)

Koho hledáme?

Hledáme člověka, který přistupuje iniciativně k práci. Člověk, který je technologicky založený, rád vytváří nové věci a který se nezalekne žádné výzvy. Umí pracovat individuálně, dokáže unést podíl zodpovědnosti a pracovat v týmu a účastnit se na projektech.

Náplň práce

Návrh nových elektronických zařízení

Spolupráce s vývojem firmware

Účast na projektech

Požadujeme

Znalost Altium Designer či podobného SW pro návrh PCB

Orientaci v návrhu analogové a digitální techniky Analytické a koncepční myšlení

Programování mikrokontrolerů (C), znalost objektového programování výhodou

Schopnost týmové i samostatné práce, loajalitu

Dobrá angličtina

SS/VŠ elektrotechnického směru