Kariéra

Jsme česká firma sídlící v Kroměříži s více jak 25 letou tradicí. Zabýváme se vývojem a výrobou elektronických výrobků pro automobilový a letecký průmyslu. Soustředíme se na vývoj zaměřený na vysokou kvalitu a opřený o know-how. Zkušenosti jsme poctivě nabrali za celou dobu našeho působení nejen na českém, ale i zahraničním trhu.

Společnost AEV spol. s r.o. nabízí pracovní příležitosti a rozvoj kariéry v široké škále profesí na různých úrovních odbornosti.

Vaše dotazy zodpovíme na telefonních číslech

p. Lehkoživová - 731 616 390, 573 500 082

Písemné žádosti se strukturovaným životopisem můžete zasílat
- na e-mail: lehkozivova@aev.cz.
- nebo využijte formulář níže.

Vždy vás budeme kontaktovat a domluvíme další podrobnosti

Mechanik (opravář elektronických zařízení)

Technická profese v elektronické výrobě.

Náplň práce:

opravy pájecích defektů identifikovaných z montáže, analýzy vad funkce a následné opravy elektronických výrobků, vizuální kontrola zapájených výrobků, ruční pájení mikropájedlem, seřizování a obsluha poloautomatického testování a vybraných zařízení, vyřazování neopravitelných dílů a výrobků se záznamy – vše dle technické dokumentace.

Požadujeme

  • SŠ/USO v oboru slaboproudá elektrotechnika
  • dobrou znalost práce s PC, el. měřícími přístroji, kvalitní ruční pájení, dobrý zrak, kvalitu, spolehlivou docházku, loajalitu
  • plný úvazek 7,5 hod. denně ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • zázemí stabilní tuzemské firmy a slušné pracovní prostředí
  • počáteční pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení a zákonného přechodu na dobu neurčitou
  • odpovídající mzdu
  • příspěvek na stravování (stravenkový paušál), stravování ve firemní jídelně
  • 5 dnů indispozičního volna ročně
  • jiné zaměstnanecké výhody a bonusy

Dále nabízíme

čisté a klidné pracovní prostředí v klimatizované výrobní hale, možnost jazykového vzdělávání a jiné